Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Пресслужба Міністерства охорони здоров'я
Дата: 6 вересня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2021/09/06/kriterii-perehodu-na-onlain-osvitu.htm
суспільство, 6 вересня 2021

Критерії переходу на онлайн-освіту

Пресслужба Міністерства охорони здоров'я


Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти розпочали відвідування садочків, шкіл, а студенти — закладів вищої освіти. Однак, варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися. Навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:


1. «Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)


Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.


2. «Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)


Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.


Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.


3. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)


Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.


Закликаємо всіх освітян дотримуватися протиепідемічних заходів і обрати щеплення як один із найефективніших засобів профілактики поширення коронавірусної інфекції. Вакцинуйтеся з турботою про себе та оточуючих!


844Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: