Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Бібліотеки №5
Дата: 29 квітня, 12:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2021/04/29/-buti-obiznanim-buti-zahischenim-.htm
суспільство, 29 квітня, 12:59

«Бути обізнаним – бути захищеним»

Бібліотеки №5


Відповідно до Указу Президента України щороку 28 квітня у країні відзначається Всесвітній  день безпеки і здоров’я на роботі. Його девіз - «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи  -  інвестуємо зараз у стійкі системи БЗР».

 

Для покращення обізнаності користувачам бібліотеки №5 запропоновано інформацію про те, як правильно діяти, щоб не створювати небезпечних ситуацій на робочому місці. Впродовж дня проводилися бесіди  направлені на формування у користувачів свідомого ставлення до культури безпеки праці.


З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Масштабний перехід на дистанційну роботу створив багато можливостей для працівників, але викликав потенційні ризики, зокрема психосоціальні та ризики насильства. В умовах карантину особлива увага приділяється тому, як на роботі уберегтися самому і вберегти колег від вірусних інфекцій. Також всі відвідувачі ознайомилися з правилами збереження сприятливого психологічного мікроклімату у колективі.


Детальніша інформація на сайті нашої бібліотеки: http://biblioteka-filiya5.edukit.kr.ua/


769Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: