За минулу добу рятувальники двічі залучалися до гасіння пожеж на відкритій місцевості. Так, у місті Олександрія сталося займання сухої трави на площі 300 м². У місті Кропивницькому виникла пожежа сухостою та сміття на площі 10 м².
Обидва загорання оперативно ліквідували. Постраждалих немає. Причини виникнення пожеж встановлюють фахівці.
Шановні громадян!
Вкотре закликаємо усіх не спалювати суху рослинність та сміття. Такі дії можуть призвести до масштабних пожеж, знищення природних екосистем і становлять загрозу життю та здоров’ю людей. Пам’ятайте: вогонь швидко поширюється, особливо у спекотну та вітряну погоду. Бережіть довкілля та дотримуйтеся правил пожежної безпеки.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області