Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14:15
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2026/03/09/u-kropivnitskomu-vidbuvsja-final-konkursu-kraschii-kerivnik-gurtka-2026-.htm

У Кропивницькому відбувся фінал конкурсу «Кращий керівник гуртка 2026»


У Кропивницькому в громадському просторі «KROP:HUB» 06 березня підбили підсумки обласного конкурсу «Кращий керівник гуртка 2026», який об’єднав талановитих та креативних керівників гуртків закладів освіти області, котрі щодня надихають дітей та молодь на розвиток, творчість і самовираження. 


Одразу три керівники гуртків кропивницьких закладів освіти стали переможцями конкурсу.  У номінації «Відкриття року»  перемогу здобула Олена Царенко, Кропивницький аграрний фаховий коледж; «Я у професії» – Костянтин Дружинін, Кропивницький будівельний фаховий коледж; «Педагогічна майстерність» – Сергій Лавров, Центр естетичного виховання «Натхнення», «Ліцей «Максимум»;


Лауреатом конкурсу стала Олена Демʼяненко – Центр естетичного виховання «Надія», «Ліцей «Науковий».


Зі словами підтримки до учасників заходу звернулася заступниця начальника Кіровоградської ОВА, депутатка Кропивницької міської ради Катерина Колтунова.


- Керівник гуртка за правильної організації роботи розвиває в учнях та студентах гнучкі навички, формує культуру волонтерства й креативність. Ви сієте зерна для формування сильних, стійких та чуйних молодих українців. Бажаю успіхів вашим вихованцям, адже їхні здобутки — це найкраща подяка за вашу працю, - підкреслила Катерина Колтунова.


Дякуємо керівникам гуртків за відданість, творчість і щоденну працю для розвитку дітей та молоді. Педагог — це справжнє покликання серця!

https://www.facebook.com/krrada.official?locale=bg_BG

     

137Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: