Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10:38
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2026/02/03/nadhodzhennja-vid-platnikiv-podatkiv-kirovogradschini-za-sichen-do-bjudzhetiv-usih-rivniv-sklali-1-8-mlrd-grn.htm

Надходження від платників податків Кіровоградщини за січень до бюджетів усіх рівнів склали 1,8 млрд грн


Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олег Мартинюк у коментарі місцевим ЗМІ, за січень 2026 року платники податків Кіровоградської області забезпечили надходження до зведеного бюджету (без урахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) 1,8 млрд грн податкових платежів. Порівняно з січнем 2025 року надходження зросли на 156,3 млн гривень або 9,3 відсотки, повідомляє Головне управління ДПС у Кіровоградській області.


До державного бюджету у січні 2026 року спрямовано 951,1 млн гривень. Таким чином вдалося перевищити надходження січня 2025 року на 8,4 відсотки або на 73,6 млн гривень. 


До місцевих бюджетів у січні 2026 року забезпечені надходження у сумі           887,6 млн гривень. Це на 82,7 млн грн або 10,3 відсотки більше фактичних надходжень січня 2025 року. 


За січень 2026 року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло 766,9 млн гривень. Порівняно з січнем 2025 року надходження зросли на 33,5 млн грн або 4,6 відсотків.

67Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: