Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12:13
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2026/01/26/fiktivnii-shljub-dlja-peretinu-kordonu-u-kropivnitskomu-vikrili-shemu-uhilennja-vid-mobilizatsii.htm

Фіктивний шлюб для перетину кордону: у Кропивницькому викрили схему ухилення від мобілізації


У Кропивницькому Служба безпеки України викрила схему ухилення від мобілізації, за допомогою якої військовозобов’язані виїжджали за кордон. В її організації підозрюють 54-річну жінку.


Про це 26 січня Суспільному розповіла речниця Служби безпеки України в регіоні Юлія Ткач.


За її інформацією, слідство встановило, що українка, яка має другу групу інвалідності організувала схему незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон шляхом укладення з ними фіктивних шлюбів.


"Через соціальні мережі жінка сконтактувалася з жителем Кіровоградської області та під час листування надала йому інструкції щодо реалізації схеми. За укладання фіктивного шлюбу вона вимагала 5 тисяч доларів США".


У січні цього року в Кропивницькому фіктивний шлюб офіційно зареєстрували, після чого жінка отримала 218 тисяч гривень, розповіла Суспільному речниця прокуратури області Яна Шасс.


Жінку затримали. Їй повідомили про підозру за частиною третьою статті 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів". Передбачає покарання – позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна.


Відповідно до статті 62 Конституції України, людину вважають невинуватою у вчиненні злочину і не можуть піддати кримінальному покаранню, доки її вину не доведуть у законному порядку та встановлять обвинувальним вироком суду.


Наталія Сарафанова


86Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: