5 січня о 05:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Шевченка с. Бірки Олександрівської СТГ Кропивницького району. На місці події з’ясувалось, що виникло займання 1 м2 покрівлі приватного житлового будинку. Олександрівські вогнеборці о 09:36 загасили пожежу.
О 16:14 стало відомо про пожежу на вул. Віктора Чміленка обласного центру. Там загорілось 8 м2 домашніх речей в господарчій будівлі на території приватного домоволодіння. Кропивницькі рятувальники о 17:34 загасили займання.
О 23:57 надійшло повідомлення про пожежу 20 м2 господарчої будівлі на території приватного домоволодіння на вул. Лісовій с. Гурівка Кропивницького району. Долинські рятувальники о 01:32 ліквідували займання.
Травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.