На площі біля Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького сьогодні, 22 вересня, урочисто відкрили LV Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» - повідомляє прес служба Кіровоградської обласної ради.
Перед тим для відвідувачів фестивалю, жителів і гостей обласного центру на театральній площі розгорнули літературну та художню виставки, мистецький ярмарок, облаштували фотозони в театральних декораціях.
Вшановуючи корифеїв українського професійного театру, перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк і заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова поклали квіти до погруддя Марка Кропивницького. Вітаючи учасників та гостей фестивалю, Юрій Семенюк подякував усім, хто стояв у витоків «Вересневих самоцвітів» та усім, хто більш, ніж півстоліття зберігав і продовжує зберігати традиції цього знакового для нашого краю свята театрального мистецтва. Також посадовець нагадав, що в цьому році відновлено обласну театральну премію «Корифеї українського театру» – її буде вручено в чотирьох номінаціях у заключний день фестивалю.
За традицією «Вересневі самоцвіти» відкрили три театральні Музи: Талія, Терпсіхора та Мельпомена, які запросили глядачів на виставу «Марко Лукич» від Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.
З програмою LV Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» можна ознайомитись на інформаційних ресурсах Театру Корифеїв.