Учні та викладачі Кропивницької музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса завітали до школярів гостинного Ліцею «Науковий» із інтерактивною концертною програмою «Подорож у країну музичних інструментів».
- Разом із нашими слухачами ми мандрували від міста до міста — від домри до бандури, від акордеона до сопілки та гітари. Діти не лише слухали музику, а й вгадували назви інструментів, знайомилися з їхньою історією, цікавинками та сучасними можливостями, - відзначила директорка музичної школи Олена Надутенко.
Особливу емоційність виступів ліцеїсти відзначили у учасників концерту: домристів Ярослава Правди і Тоні Джулай, тріо домристів з іспанськими ритмами, виконавця на бандурі та сопілці Назарія Панасовця, акордеоністів Василя Качана та Миколи Ліпка, гітариста Івана Кравчука.
А на завершення — дует гітаристів Олександр Іванов і Володимир Лобач презентували юним слухачам справжній вибух позитиву!
- Ми безмежно раді дарувати дітям музику, знайомити з інструментами та відкривати нові таланти, - поділилася Олена Надутенко. - Дякуємо адміністрації та педагогам ліцею за гостинність і теплий прийом! До нових зустрічей, друзі! І пам’ятайте — музика там, де її люблять!
https://www.facebook.com/krrada.official