Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2025/06/09/u-kropivnitskomu-sezon-remontu-dorig.htm

У Кропивницькому — сезон ремонту доріг


Літо — гаряча пора для дорожників. Працівники Кропивницького комунального підприємства “Універсал 2005” часу не втрачають, ремонтують міські дороги відповідно до встановлених планів, аби максимально використати сприятливий для цього час. Про це повідомив директор підприємства Віктор Панішко.


- Уже закінчили ремонт всіх в’їзних шляхів у місто, відремонтували вулицю Металургів у селищі Нове, ліквідували ямковість на проїзді від вулиці Євгена Тельнова до Академіка Корольова, вулицях Габдрахманова, Тобілевичів, Миколи Садовського, Острівській. Проїзд магістральними шляхами містом забезпечений, - повідомив Віктор Панішко.


За словами керівника підприємства, нині на міських дорогах на постійній основі працюють дві установки УЯР. До асфальтування гарячим асфальтом приступлять після ремонтів інженерних мереж.


- Маємо достатньо матеріалів для ремонтів доріг, крім того, укладені угоди з постачальниками необхідних матеріалів, тож за потреби, зможемо все купити оперативно. Зараз максимально використовуємо сприятливий час для ремонту міських доріг, - запевнив Віктор Панішко.

https://www.facebook.com/krrada.official

     

189Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: