Кіровоград24: портал про місто
Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 квітня, 13:59
Документ знаходиться за адресою:
http://kirovograd24.com/shortly/2025/04/15/na-teritorii-kirovogradschini-na-obliku-perebuvajut-ponad-71-tisjacha-platnikiv-podatkiv.htm
На території Кіровоградщини на обліку перебувають понад 71 тисяча платників податків
На території Кіровоградщини на обліку перебувають 71119 платників податків. Про це повідомляє Головне управління ДПС в області.
За інформацією відомства, 31509 із загальної кількості платників податків – юридичні особи, 39610 – фізичні особи-підприємці.
Протягом перших трьох місяців 2025 року на податковий облік взяли 151 новостворену юрособу та 1 359 ФОПів.
https://oblrada.kr.ua/event/041520251036
Сайт "Кіровоград24.com" створено журналістами та громадськими лідерами Кіровоградської області задля розвитку громадянського суспільства, утвердження свободи слова та захисту прав громадян на доступ до інформації. Члени редколегії сайту не належать до жодної політичної партії чи релігійної організації. Сайт не отримує фінансування від держави – із бюджетів жодного рівня. Редакція сайту може не поділяти думку авторів аналітичних статей та блогерів. Передрук матеріалів вітається із посиланням на сайт "Кіровоград24.com"