Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: вчора, 15:30
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2025/01/17/-zrobleno-v-ukraini-zustrichi-scho-orientovani-na-pidtrimku-ukrainskogo-virobnika.htm
новини, вчора, 15:30

«Зроблено в Україні»: зустрічі, що орієнтовані на підтримку українського виробника


Нагадаємо, що на базі Кропивницької філії обласного центру зайнятості торік запрацював офіс підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні». Для громадян, які бажають започаткувати власний бізнес, та для суб'єктів господарювання різних форм власності тут традиційно проводяться різнопланова інформаційна робота. До заходів залучаються соціальні партнери, діяльність яких пов'язана з підтримкою та розвитком підприємництва в регіоні, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Днями такий захід пройшов за участі заступника директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської обласної військової адміністрації Шевельової Тетяни. Цьогоріч на зустріч було запрошено громадян та фізичних осіб-підприємців, які мають бажання взяти або вже взяли участь в державній програмі «Зроблено в Україні». 


Т. Шевельова ознайомила присутніх з регіональними програмами з розвитку підприємництва в регіоні, іншими грантовими програмами, а також основними положеннями Всеукраїнської платформи «Зроблено в Україні».


Зазначалося, що в умовах воєнного стану важливо дбати про розвиток вітчизняного виробництва та підтримувати український бізнес, адже все це сприяє розвитку економіки, збереженню робочих місць, сплаті податків, конкурентоспроможності, прогресу та інноваціям попри все. Учасників зустрічі коротко ознайомили з умовами цієї програми та її перевагами, закликали присутніх підприємців долучатися до програми та просувати свої товари з використанням логотипу «Зроблено в Україні», який вирізнятиме товари серед інших.


Наголошувалось, що головний меседж Всеукраїнської платформи – змінити ставлення українського суспільства до українського виробника. Серед важливого також: збільшення попиту на товари вітчизняного виробництва, формування у суспільства стабільної звички купувати й цінувати українське, сприяння привілеюванню товарів національного виробника в закупівлях та на поличках магазинів. 


У ході зустрічі відбувся активний полілог, під час якого присутні мали змогу поділитися власним досвідом ведення підприємництва, інформацією про отримання фінансової допомоги для запровадження та розвитку власного бізнесу, можливістю навчання необхідного персоналу за сприяння служби зайнятості.


Наталія Старосадча, консультант роботодавця Кропивницької філії обласного центру зайнятості, презентуючи візитерам офіс «Зроблено в Україні», наголосила, що в офісі можна отримати консультації щодо запроваджених грантових програм, у т.ч., які супроводжує безпосередньо служба зайнятості: гранти «Власна справа», гранти для ветеранів/ветеранок та другого з подружжя, компенсацію за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, ваучери на навчання працівників, програми навчання та перенавчання у центрах профтехосвіти.Крім того, може бути надана кваліфікована допомога у доборі необхідного персоналу, підвищенні якості робочої сили, що сприятиме вирішенню головного завдання – працевлаштування незайнятих громадян. 


Також присутні були ознайомлені з іншими послугами служби зайнятості для роботодавців та компенсаційними програмами. 

 

Всі охочі могли поставити запитання спікерам, отримати актуальні знання та інсайти, відзначити для себе успішні кейси для впровадження власних ідей. 

 

«Такі зустрічі мають бути. Спілкування та досвід колег надихає та збагачує новими ідеями, мотивує до розвитку, допомагає у формуванні власного бренду, звертає увагу на важливість підтримки українського виробника», – наголосила фізична особа-підприємець Попова Катерина Василівна.



625Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: