Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 липня, 13:44
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/07/11/-shanuju-voiniv-bizhu-za-geroiv-ukraini-trivae-reestratsija-na-7-i-vseukrainskii-zabig-do-dnja-pam-jati-zahisnikiv-ukraini.htm
новини, 11 липня, 13:44

“Шаную Воїнів, біжу за Героїв України!”: триває реєстрація на 7-й Всеукраїнський забіг до Дня пам’яті захисників України


В Україні триває реєстрація на 7-й Всеукраїнський забіг “Шаную Воїнів, біжу за Героїв України”, що цьогоріч відбудеться 31 серпня. 


Проведення забігу традиційно відбувається напередодні Дня пам’яті захисників України, та є щорічною традицією вшанування полеглих Героїв. 


Під час забігу кожен учасник має подолати обрану дистанцію (2 км, 5 км або 10 км) із закріпленим на футболці іменем людини, яка віддала життя в боротьбі за волю України у період з 2014 по 2024 роки та поділитися життєписом Захисника чи Захисниці з тегами #БіжуЗаГероя_2024 та #забіг2024 у соціальних мережах. 


Організатори заходу - Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України за участі обласних та Київської міської військових адміністрацій, Міноборони, МВС, МЗС, СБУ, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, ГО "Славетні епохи України", ГО "Незламні Матері України", ГО “Асоціація медиків Революції Гідності”, ВГО “Легіон АТО”, ГС “Труханів острів”. 


Для участі у забігу до Дня пам’яті захисників України, необхідно здійснити реєстрацію, яка завершиться 13 серпня 2024 року.


Алгоритм реєстрації на забіг наступний:


1) Крок 1: створити особистий кабінет на платформі забігу - NewRun: https://timer.newrun.com.ua/user/account/login 


2) Крок 2: Підтвердити реєстрацію на вашій особистій пошті.


3) Крок 3: зареєструватися за лінком забігу на забіг: https://timer.newrun.com.ua/event/121

https://www.facebook.com/krrada.official


1063Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: