Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10 липня, 15:43
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/07/10/pratsivniki-vikonavchogo-aparatu-kirovogradskoi-oblradi-vislovljujut-schiri-spivchuttja-postrazhdalim-vid-raketnogo-udaru-po-likarni-ohmatdit-.htm
новини, 10 липня, 15:43

Працівники виконавчого апарату Кіровоградської облради висловлюють щирі співчуття постраждалим від ракетного удару по лікарні «Охматдит»


Працівники виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради висловлюють щирі співчуття постраждалим від ракетного удару по лікарні «Охматдит», їхнім рідним і близьким та сумують з приводу трагедії разом з усією Україною. 


Службовці також засуджують нелюдські злочинні акти рф, та переконані, що вони лише зміцнюють український народ в його праведній боротьбі за свою незалежність, своє право жити вільно і мирно на рідній землі. Жорстокий нелюдський обстріл дитячих лікарень – черговий акт геноциду і ще одне підтвердження людиноненависницької кровожерної політики кремля і російського диктатора. 


Працівники Кіровоградської обласної ради прийняли одностайне рішення про перерахування на підтримку постраждалих від ракетного удару по лікарні «Охматдит» одноденного заробітку. 


1065Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: