Дата: 8 липня, 15:44
новини, 8 липня, 15:44

Боксери Кропивницького успішно виступили на всеукраїнському турнірі пам’яті Віктора Звєрєва

Упродовж тижня, із 01 по 06 липня, в  Кропивницькому на базі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву-2 пройшов Всеукраїнський турнір із боксу серед чоловіків і жінок, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва.

У змаганнях взяли участь 80 найсильніших боксерів України. Вихованці Кропивницької КДЮСШ № 1 успішно презентували рідне місто на престижному турнірі - стали переможцями та призерами змагань. Перше місце у своїх вагових категоріях вибороли Владислав Стась та Роман Телявський, Ігор Гончаренко та Данило Іващенко стали срібними призерами, Максим Ільчішин посів п’яте місце.

Підготували переможців тренери-викладачі Дмитро Березній, Сергій Платонов та Віктор Фесечко.