Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 18 червня, 13:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/06/18/u-kropivnitskomu-govorili-pro-mentalne-zdorov-ja-foto-.htm
новини, 18 червня, 13:59

У Кропивницькому говорили про ментальне здоров’я (ФОТО)


Упродовж травня у просторі для родин з дітьми головної книгозбірні області для студентів навчальних закладів Кропивницького пройшли заходи у рамках місяця обізнаності про ментальне здоров’я: лекції та дискусії «Як перемогти стрес?», «Ти як? Турбота про себе», «Як підтримати своє ментальне здоров’я», «Як подолати страх під час тривоги», «Техніки самодопомоги», повідомляє відділ соціокультурної діяльності ОУНБ ім.Д.І.Чижевського.


Усі заходи були спрямовані на збереження і зміцнення психічного здоров’я, виховання дбайливого ставлення до себе та оточуючих, сприяння усвідомленню факторів, що впливають на ментальне здоров’я, соціальної активності. 


Учасники знайомились із Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?» –спеціальною платформою з доказовими техніками самодопомоги, верифікованими рекомендаціями від професіоналів, гарячими лініями і сервісами онлайн- та офлайн психологічної допомоги.


Студенти виконували вправи та практики, що допоможуть впоратися зі страхом, тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненіше, надавати підтримку у складних життєвих ситуаціях собі та оточуючим.Кожен учасник заходу отримав плакати з QR-кодами Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», а також інформаційні закладинки, які містять техніки турботи про себе. 


Піклування про свій психічний стан здоров’я – важливий чинник для відновлення здатності стабілізувати свій емоційний стан.  Тож отриманні знання допоможуть молоді керувати своїми емоціями та поліпшити рівень ментального здоров'я.

               

607Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: