З нагоди 184-річчя Марка Лукича Кропивницького – видатного драматурга та режисера, одного з творців першого українського професійного театру і людини, чиїм ім’ям названо наш обласний центр, відділ обласного краєзнавчого музею – Меморіальний музей Марка Кропивницького влаштував «День відкритих дверей» та відзначив день народження митця низкою заходів.
На подвір’ї музею Кропивницького, що розташований у Кропивницькому, в будівлі, де в 1870-1890-х роках періодично мешкав Марко Лукич, – зібрались представники творчої громади міста та області, працівники музеїв обласного центру, учні освітніх закладів міста.
Докладніше https://oblrada.kr.ua/event/220520241636
![](/data/articles/071/261/71261/images/126383/medium-442425405_896441475814076_3635841216369584424_n.jpg)
![](/data/articles/071/261/71261/images/126384/medium-445081777_896440735814150_1587174908386016650_n.jpg)
![](/data/articles/071/261/71261/images/126385/medium-442405528_896441365814087_3917155179522361428_n.jpg)