За добу, що минула, підрозділи ДСНС Кіровоградщини 5 разів залучались на гасіння пожеж сухостою та сміття.
На відкритих територіях Кропивницького району горіло тричі: за межами м. Бобринець -. 0,9 га сухої трави, за межами м. Долинська - 0,8 га сухої трави та за межами с. Покровське Первозванівської СТГ - 0,5 га пожнивних залишків кукурудзи.
Аналогічні загорання виникли на відкритих територіях ще у двох районах області: за межами с. Солгутове Гайворонської МТГ Голованівського району - 600 м2 сміття й сухої трави та у м. Олександрія - 500 м2 сухої трави.
Шановні громадяни!
Служба порятунку закликає дотримуватися правил пожежної безпеки в оточуючому середовищі. Спалюючи залишки торішньої рослинності та сміття, ви завдаєте непоправної шкоди довкіллю. Нагадуємо, що за провокування пожеж в екосистемі законодавством України передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.
Будьте обережні та відповідальні у поводженні з вогнем, адже його сила непередбачувана і вмить може обернутися проти людини, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
![](/data/articles/071/191/71191/images/126208/medium-7c614de1-1b62-4876-b13b-92a64d1f2d8b.jpg)
![](/data/articles/071/191/71191/images/126209/medium-6e401e02-5bc0-41a2-b201-d3395361f5ac.jpg)