Готуючись до наступної сесії Кіровоградської обласної ради, постійна комісія з питань власності обласної ради провела своє чергове засідання сьогодні, 21 травня. Протягом засідання, що відбулось у змішаному, онлайн та офлайн форматах, під час засідання депутати розглянули майже 25 питань порядку денного.
Зокрема, члени комісії заслухали інформацію департаменту соціального захисту населення обласної адміністрації щодо функціонування підсобних господарств групи соціальних закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, а також ознайомились зі звітом про виконання обласного бюджету...