Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 травня, 15:54
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/05/15/zahisniki-ukraini-mozhut-bezkoshtovno-otrimati-evakuatsiini-vizki-brammer-.htm
новини, 15 травня, 15:54

Захисники України можуть безкоштовно отримати евакуаційні візки «Brammer»


Тактичний візок «Brammer» був розроблений українськими військовими. Його мета — полегшити та зняти навантаження з військового під час евакуації поранених, допомогти з доставкою боєкомплектів, провізії та спорядження.

 

Отримати його захисники України можуть безкоштовно.

  

При виконанні штурмових дій техніка майже не використовується, адже це потрібно робити тихо й непомітно, тому перенесення БК на собі на велику відстань є основною проблемою. А в разі поранення бійців ситуація ще більше ускладнюється, бо необхідна евакуація пораненого.

  

Відповідно через сукупність всіх цих чинників і виникла потреба створення тактичного військового візка, який би спростив виконання бойових завдань нашим військовим та допоміг при евакуації поранених з лінії бойового зіткнення.

  

З питань індивідуальних і гуртових замовлень тактичного візка «Brammer» звертатись за контактним номером телефону: +380738858500. Також можливо замовити додаткові аксесуари та розхідні матеріали до тактичних візків.


Також замовити візок можна завдяки заповненню форми: https://forms.gle/TCnsqfRvX1rk1Jzv8.


Детальніше дивіться на сайті https://brammer.ua.

https://www.facebook.com/krrada.official


442Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: