Автор:
Дата: 15 травня, 15:44
новини, 15 травня, 15:44

У Кропивницькому змагалися юні шахісти

Міський турнір із шахів та шашок серед дітей та молоді, присвячений Дню Європи, відбувся у Кропивницькому в дитячо-юнацькому клубі «Гамбіт».

У змаганнях взяли участь 43 юні шахісти. За підсумками шахових баталій у молодшій віковій групі переміг Анатолій Бабак. Срібну медаль завоювала Валерія Симоненко. Третє місце посів Дмитро Деморацький.

Серед шахістів старшої вікової групи найкращий результат продемонстрував Костянтин Кучеренко. Срібним призером став В’ячеслав Дегтяр. Бронзову медаль завоювала Марія Єрмолаєва.

У змаганні з шашок чемпіоном став Артем Дегтяр.

Переможців і призерів змагань нагородили дипломами і медалями управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, а також вони отримали спортивні сувеніри від відділенням НОК України в Кіровоградській області.