У Кропивницькому відбувся круглий стіл щодо подальшого розвитку та вдосконалення системи запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству на Кіровоградщині
У ньому взяли участь заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) Массімо Діана, структурних підрозділів ОВА, Національної поліції, прокуратури, громадських організацій та члени координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
Серед головних тем заходу:
- взаємодія правоохоронних органів та органів державної влади під час застосування законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;
- стан роботи органів Національної поліції в області у цій сфері
- впровадження співробітництва між територіальними громадами щодо надання послуг постраждалим.
Національна «гаряча лінія» з питань попередження домашнього насильства - 0 (800) 500 335, або 116 123
https://t.me/kirovohradskaODA/19711
![](/data/articles/071/054/71054/images/125827/medium-441457108_891543056303918_243141488905117494_n_(1).jpg)
![](/data/articles/071/054/71054/images/125828/medium-442436377_891543066303917_6425621879665851680_n_(1).jpg)
![](/data/articles/071/054/71054/images/125829/medium-441460466_891542999637257_6008201049981745551_n.jpg)
![](/data/articles/071/054/71054/images/125830/medium-442464281_891542956303928_3946403702437067490_n.jpg)
![](/data/articles/071/054/71054/images/125831/medium-442419382_891543036303920_8369885901347549326_n.jpg)
![](/data/articles/071/054/71054/images/125832/medium-442399293_891543072970583_6713119805468663001_n.jpg)