На Кіровоградщині - команда народних депутатів України, на чолі із заступником голови Комітету ВРУ з питань економрозвитку Дмитром Кисилевським.
Про це повідомляється в телеграм каналі Кіровоградської ОВА:
«Головна тема нашого діалогу - розвиток індустріальних парків.
Так, ми чудово розуміємо, що пріоритет пріоритетів – допомога фронту, оборона, захист стратегічних об’єктів. Проте, не забуваємо, що економіка мусить стабільно працювати. Розігріти її, дати друге дихання – це внесок в обороноздатність країни, частина національної політики "Зроблено в Україні".
Наші економісти, місцевий бізнес працюють над створенням 3-х індустріальних парків. Двох - у Кропивницькому “Радій” та “Ростагропром” і одного – в Олександрії «Стан-Інвест».
Запевнив нардепів, що ми готові й далі максимально сприяти і облаштовувати майданчики з комунікаціями, логістикою під будь-яке виробництво: переробка агросировини, легка промисловість, машинобудування. Тому в експертному колі обговорили умови, за яких можна розраховувати на практичну реалізацію заявлених проєктів.
Найперше – отримати зелене світло від Мінекономіки.
Всупереч війні, зобов’язані рухатись і тримати стійкість».
https://t.me/kirovogradskaODA/10506
![](/data/articles/071/056/71056/images/125836/medium-442462800_891541862970704_1476027028539057740_n.jpg)
![](/data/articles/071/056/71056/images/125837/medium-442501704_891541876304036_2078433810952345794_n.jpg)
![](/data/articles/071/056/71056/images/125838/medium-441191900_891540879637469_6638403944281162171_n.jpg)
![](/data/articles/071/056/71056/images/125839/medium-442414334_891541792970711_1170482313851735005_n.jpg)
![](/data/articles/071/056/71056/images/125840/medium-442416305_891541779637379_4302428025677048861_n.jpg)
![](/data/articles/071/056/71056/images/125841/medium-442416495_891541846304039_8588550187598271272_n.jpg)