Представники Координаційного центру психічного здоров’я при Кабміні відвідали КЗ «Кропивницький міський Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Кропивницької міської ради
Вони оглянули умови, у яких перебувають та розвиваються діти з інвалідністю. Для цього заклад обладнаний кімнатою інтерактивної реабілітації (сенсорною кімнатою), масажною та соляною кімнатою, а також інклюзивним спортивним майданчиком.
За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та благодійного фонду «Безпечне майбутнє» у закладі відкрито центр денного перебування, який можуть відвідувати діти з числа ВПО, багатодітних сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Крім того, у приміщенні закладу розташовано два «Пункти незламності» та міський штаб розселення ВПО.
У закладі ведуться ремонтні роботи по облаштування приміщень для надання послуги життєстійкості в межах проекту Мінсоцполітики України, а також для організації роботи підготовленими спеціалістами мультидисциплінарної команди з раннього втручання.
![](/data/articles/070/398/70398/images/124226/medium-photo_2024-04-19_18-24-09.jpg)
![](/data/articles/070/398/70398/images/124227/medium-photo_2024-04-19_18-24-05.jpg)
![](/data/articles/070/398/70398/images/124228/medium-photo_2024-04-19_18-24-02.jpg)
![](/data/articles/070/398/70398/images/124229/medium-photo_2024-04-19_18-23-59.jpg)
![](/data/articles/070/398/70398/images/124230/medium-photo_2024-04-19_18-23-56.jpg)
![](/data/articles/070/398/70398/images/124231/medium-photo_2024-04-19_18-23-53.jpg)
![](/data/articles/070/398/70398/images/124232/medium-photo_2024-04-19_18-23-50.jpg)