18-19 квітня на Кіровоградщині перебуває відомий український поет і художник, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Анатолій Кичинський. В обласному центрі митець зустрівся з місцевими літераторами, творчою інтелігенцією, учнями шкіл, представив свою збірку поезій «Жива і скошена тече в мені трава» та власні картини.
Про книгу «Жива і скошена тече в мені трава», видану видавництвом Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», про цікаві моменти свого літературного життя та про трагічні події, пов’язані з окупацією російською армією його рідної Херсонщини в 2022 році, Анатолій Кичинський розповів гостям творчих зустрічей в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї, в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка та в Музеї мистецтв Кіровоградської обласної ради.
Докладніше https://oblrada.kr.ua/event/190420241436
![](/data/articles/070/388/70388/images/124194/medium-photo_2024-04-19_14-56-39.jpg)
![](/data/articles/070/388/70388/images/124195/medium-photo_2024-04-19_14-56-42.jpg)
![](/data/articles/070/388/70388/images/124196/medium-photo_2024-04-19_14-56-34.jpg)