В місті Долинська Кіровоградської області зустріли 21-річного військового Максима Баришника із села Маловодяне, який майже два роки перебував у російському полоні.
Максим Баришник служив у полку "Азов", розповіла Суспільному керівниця справами Долинської міськради Сніжана Скороход. Разом із побратимами потрапив у російський полон під час оборони Маріуполя. Максим повернувся в Україну під час обміну полоненими, який відбувся 31 січня 2024 року. Два з половиною місяці після звільнення він проходив фізичну та психологічну реабілітацію.
https://t.me/suspilnekropyvnytskyi/22997
![](/data/articles/070/230/70230/images/123780/medium-437850312_871480511643506_741745235411986979_n_(1).jpg)
![](/data/articles/070/230/70230/images/123781/medium-436343889_871480531643504_6093903909176842737_n.jpg)