Впродовж доби, що минула, підрозділи ДСНС Кіровоградщини 6 разів залучались на гасіння пожеж на відритих територіях громад.
У Кропивницькому районі пожежі сухої трави гасили двічі: біля м. Знам’янка - 0,5 га сміття та с. Верблюжка Новгородківської СТГ - 900 м2 очерету.
Два рази гасили аналогічні пожежі в м. Кропивницький: вул. Соборна - 7 м2 сміття й 3-х пластикових контейнерів для сміття та біля Лелеківського кладовища - 25 м2 сміття.
В Олександрійському районі на вул. Шевченка с. Василівка Онуфріївської СТГ ліквідовано пожежу 0,15 га сухої трави. А у с. Листопадове Новомиргородської МТГ Новоукраїнського району загасили пожежу 1,5 га очерету на відкритій території.
Шановні громадяни!
Служба порятунку закликає до неухильного дотримання правил пожежної безпеки в екосистемі. У пожежонебезпечний період слід бути вкрай обережними з вогнем. А спалювання сухої трави та сміття на відкритих територіях — це злочин, за який законодавством передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
![](/data/articles/070/240/70240/images/123804/medium-f58e5f68-356e-4eba-820e-b7d6c2e1fbcd.jpg)
![](/data/articles/070/240/70240/images/123805/medium-26440c7b-27dc-4c28-9fa0-12ec5bad9bd8.jpg)
![](/data/articles/070/240/70240/images/123806/medium-39a41bd5-13be-4e47-99b6-1937919d04e2.jpg)