Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 квітня, 16:55
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/04/15/derzhavna-sluzhba-zainjatosti-81-tisjachu-ukraintsiv-pratsevlashtovano.htm
новини, 15 квітня, 16:55

Державна служба зайнятості: 81 тисячу українців працевлаштовано


Упродовж першого кварталу цього року послугами служби зайнятості скористалися понад 248 тисяч українців та українок. Забезпечено зайнятість 81 тисячі громадян, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Зокрема, працевлаштовано 3 тисячі внутрішньо переміщених осіб з наданням компенсації роботодавцям витрат на оплату їх праці. За працевлаштування 206 людей з інвалідністю роботодавцям було надано компенсацію на облаштування їх робочого місця.


Професійне навчання проходили 12 тисяч безробітних, зокрема у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості  – 7 тисяч слухачів.


Після закінчення навчання слухачам  видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації. 


Ваучер на навчання для підвищення своєї конкурентоздатності на ринку праці отримали 6 тисяч громадян. Наразі перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер, становить 124 позиції. Найбільшу ваучерів з початку цього року було видано за такими професіями та спеціальностями, як: медсестринство, психологія, дошкільна освіта, кухар, екстренний медичний технік, кондитер, водій, тракторист, кравець. Подати заявку на отримання ваучера можна онлайн на сайті служби зайнятості.


Центрами зайнятості було надано 27 тис. направлень для участі безробітних в суспільно корисних роботах, які отримали назву «Армія відновлення».


Більше інформації, як завжди - на нашому порталі https://is.gd/rkLt311746Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: