Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 квітня, 16:51
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/04/04/rodina-dovgozhiteliv-kropivnitskogo-popovnilasja-priimae-vitannja-nina-selihova.htm
новини, 4 квітня, 16:51

Родина довгожителів Кропивницького поповнилася: приймає вітання Ніна Селіхова


Сьогодні, 04 квітня, свій столітній ювілей відзначає Ніна Іванівна Селіхова. Сама вона уродженка Білорусії, а в наше місто переїхала у віці 26 років, вийшовши заміж за кропивничанина. 

 

З чоловіком Ніна Іванівна, як то кажуть, прожила душа в душу — власноруч побудували будинок, народили і виховали трійко дітей. 

 

Загалом любов до дітей стала для Ніни Іванівни покликанням усього життя, адже вона ввесь свій вік пропрацювала нянею в дитячому садочку. Вже має внуків і навіть правнуків. 

 

Зранку ювілярку вітали працівники департаменту соціальної політики міської ради  та голова квартального комітету Ілона Биковщенко. Вони побажали іменинниці міцного здоров'я та ще довгих років життя. Зустрічала своїх перших гостей Ніна Іванівна разом з дочкою Галиною Іванівною. 

 

Сьогодні ювілярку прийдуть вітати чимало гостей, тож стіл накритий від самого рання і своїм  гостям Ніна Іванівна  рада.

https://www.facebook.com/krrada.official


1301Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: