Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 28 лютого, 16:17
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/28/upravlinnja-osviti-miskoi-radi-zatsikavlene-u-postachanni-jakisnih-produktiv-harchuvannja-do-shkil-i-sadochkiv-kropivnitskogo.htm
новини, 28 лютого, 16:17

Управління освіти міської ради зацікавлене у постачанні якісних продуктів харчування до шкіл і садочків Кропивницького


Органи прокуратури повідомили про підозру підприємцю, який постачає вершкове масло до закладів освіти Кропивницького. Підприємця підозрюють у постачанні спреду замість масла до закладів дошкільної освіти обласного центру. За версією слідства, підприємець постачав продукт, який не відповідав вимогам ДСТУ. 


- Управління освіти Кропивницької міської ради зацікавлене, щоб до закладів освіти міста постачалися якісні продукти харчування: передусім йдеться про здоров’я дітей. Ми підтримуємо забезпечення багатоступеневого контролю якості закуплених товарів. Перевірка продуктів, які завозять постачальники до шкіл і садочків,  здійснюється регулярно – в закладах створені бракеражні комісії, працює Рада по харчуванню, діє робоча група НАССР, до цього проблем із поставкою неякісної продукції не виникало, нарікань від кухарів закладів на якість вершкового масла не було, - відзначили в управлінні освіти. – Постачання продукції здійснюють підприємства, які стали переможцями тендерних процедур із закупівлі товарів та послуг. Договори купівлі з ними укладено на якісну продукцію. Яким чином стала можливою поставка продуктів, не передбачених договором? На це питання мають дати відповідь правоохоронні органи. Ми підтримуємо відкритість у проведенні слідчих дій і оприлюдненні їхніх результатів.

https://www.facebook.com/krrada.official


201Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: