Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 28 лютого, 14:49
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/28/komanda-kropivnitskih-pauerlifteriv-u-desjattsi-kraschih-v-ukraini.htm
новини, 28 лютого, 14:49

Команда кропивницьких пауерліфтерів — у десятці кращих в Україні


Відбірковий чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів всіх вікових груп проходив у Коломиї на Івано-Франківщині із 18 по 24 лютого. У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів. 


Кропивницька команда була представлена спортсменами комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 у всіх вікових категоріях. 


Юнаки та дівчата вдало виступили на чемпіонаті, виборовши більше 20 нагород. Олександра Борщ тримала лідерські позиції у триборстві та встановила рекорд України в тязі, піднявши загальну вагу 185 кг. Не відставали від Олександри її колежанки по команді: Діана Лаврусь, яка зайняла 1 місце у сумі триборства, Валерія Гірівенко виборола 2 місце та Вікторія Дьяченко - 3 місце. Також відзначився Олександр Яценко, який зайняв 2 місце у сумі триборства.


В абсолютній першості серед юніорок виступила Марія Козир, яка виконала норматив майстра спорту України з пауерліфтингу.


За підсумками 2023 року команда Кропивницької КДЮСШ №2 увійшла в десятку найкращих команд дитячо-юнацьких шкіл України. У командному заліку команда юніорок Кіровоградської області зайняла перше місце, команда дівчат – друге командне місце. Марію Козир, Олександра Яценка та  Олександру Борщ відібрали для участі у чемпіонатах світу та Європи.


Підготувала спортсменів тренерка-викладачка Юлія Бондаренко, їй допомагали вихованки Олександра Борщ та Софія Ігнатенко.

https://www.facebook.com/krrada.official

            

176Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: