Відсьогодні на Кіровоградщині повноцінно функціонують вже 90 класів безпеки. Цей своєрідний ювілей у безпековому освітньому просторі стало можливим відзначити завдяки відкриттю двох класів безпеки у Петрівській громаді Олександрійського району. Урочистості з нагоди відкриття безпекових лабораторій відбулися сьогодні у філіях Ганнівського та Петрівського ліцеїв, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
Цього дня у супроводі рятувальників ліцеїсти вперше переступили пороги навчальних кабінетів, де здобуватимуть знання з основ безпеки.
Під час занять школярі повторили вже відомі їм вимоги пожежної безпеки, пригадали правила безпеки у побуті, особливо в опалювальний період. Від фахівців Служби порятунку діти отримали поради та рекомендації щодо дій у разі знаходження вибухонебезпечних пристроїв та їх не менш небезпечних уламків.
Дітям нагадали про те, які небезпеки зимового періоду чатують на необачних, та надали поради, як їх уникнути. А ще закликали не ігнорувати сповіщень про повітряну тривогу.
На прохання слухачів надзвичайники розповіли про роботі будні Служби порятунку. А ще усі бажаючі із задоволенням приміряли справжні бойовки пожежних. І може саме сьогодні в когось зі школярів народилася мрія стати рятувальником!
![](/data/articles/068/637/68637/images/119892/medium-photo_2024-02-12_15-38-33_(8).jpg)
![](/data/articles/068/637/68637/images/119893/medium-photo_2024-02-12_15-38-33_(9).jpg)
![](/data/articles/068/637/68637/images/119894/medium-photo_2024-02-12_15-38-33_(6).jpg)
![](/data/articles/068/637/68637/images/119895/medium-photo_2024-02-12_15-38-33_(5).jpg)
![](/data/articles/068/637/68637/images/119896/medium-photo_2024-02-12_15-38-33_(4).jpg)
![](/data/articles/068/637/68637/images/119897/medium-photo_2024-02-12_15-38-33_(2).jpg)
![](/data/articles/068/637/68637/images/119898/medium-photo_2024-02-12_15-37-54.jpg)