Майже 19 000 гривень для ЗСУ зібрали під час творчого вечора народного хору "Веселка" та вистави "Чоловік моєї дружини", які відбулися в Олександрійському театрі.
Про це повідомили у міській раді Олександрії.
Кошти вже передали до Координаційного центру волонтерів міста. Їх спрямують на придбання авто Volkswagen для спецпідрозділу ЗСУ, у якому служать олександрійці.
https://t.me/kirovohradskaODA/16411
![](/data/articles/068/638/68638/images/119899/medium-424723205_834992115292346_9203489814089392678_n.jpg)
![](/data/articles/068/638/68638/images/119900/medium-428370358_834992355292322_6473559164532782123_n.jpg)
![](/data/articles/068/638/68638/images/119901/medium-428350811_834992335292324_1989874009391007773_n.jpg)