В обласному краєзнавчому музеї провели круглий стіл на тему «Черкащина і Кіровоградщина: історико-культурні взаємозв’язки». Приводом для заходу став іміджевий творчий візит спілки краєзнавців Черкащини до Кропивницького з нагоди 70-річчя заснування Черкаської області.
Гості на чолі з заступником голови Черкаської ОВА Олександром Шамраєм розповіли про історію і сьогодення Черкащини та презентували обласному краєзнавчому музею та обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського історико-краєзнавчі видання.
Із вітальним словом до гостей з Черкас звернувся перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк.
Директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко розповів гостям про діяльність закладу. Він також презентував черкащанам туристичні магніти і потенціал Кіровоградщини.
Учасники заходу оглянули історичну та природничу експозицію краєзнавчого музею, виставки «Україна: полум’я війни. 2014 – 2023» та «Волонтерський крафт задля перемоги». А також вони завітали до Музею історії українського хореографічного мистецтва та обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.
https://oblrada.kr.ua/event/345679976789
![](/data/articles/067/272/67272/images/116963/medium-411178291_796860382438853_5852382577619944352_n.jpg)
![](/data/articles/067/272/67272/images/116964/medium-411151262_796860405772184_8298294601009502466_n.jpg)
![](/data/articles/067/272/67272/images/116965/medium-411088615_796860412438850_9209714429001658694_n.jpg)
![](/data/articles/067/272/67272/images/116966/medium-411135937_796860365772188_9137036143230704540_n.jpg)