У Кропивницькому відкрився фотопроєкт, який висвітлює історії дев’яти людей, які пережили полон, депортацію, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною, чи були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях.
На світлинах – найцінніші речі, які герої проєкту забрали з собою під час евакуації: ключі від квартири в Бердянську, книга з маріупольської бібліотеки, синьо-жовта стрічка, з якою герой пройшов полон у Херсоні тощо.
У фотопроєкті речі героїв показані крізь туман, щоб нагадати суспільству: за цифрами статистики стоять життя, спогади та мрії людей, яких війна змусила покинути власний дім.
Переглянути проєкт можна у Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського за адресою: м.Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24
https://t.me/kirovohradskaODA/14597
![](/data/articles/067/210/67210/images/116839/medium-406868610_795663235891901_1941483337302121865_n.jpg)
![](/data/articles/067/210/67210/images/116840/medium-410499126_795663215891903_7016810385097263796_n.jpg)
![](/data/articles/067/210/67210/images/116841/medium-410505375_795663179225240_6255630347121322076_n.jpg)