Яскраву і захоплюючу феєрію до Дня святого Миколая влаштували в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського театр мод імідж-центру «Ольга» та театральна студія «Дотик Мельпомени».
Почалася вона з авангардної фантазійної колекції «Чари рідної землі» дизайнерки Лори Новосьолової, яка у своїх незвичайних образах втілила зв'язок землі і повітря, води і вогню.
Яким би улюбленим не було свято, сьогодні ми не можемо забути по війну і її жахіття. Своє відношення до неї юні актриси продемонстрували щемною композицією, в якій розповіли про свою любов до рідної землі і української мови, про вдячність нашим захисникам-чудотворцям за можливість вірити в перемогу.
Своєю ніжністю присутніх вразила колекція Аліни Бурко «Зоряне сяйво», створена за мотивами повісті-казки «Маленький Принц» Антуана де Сент-Екзюпері, а «Gold Elegante» підкорила своєю золотою елегантністю.
Свято пройшло на одному диханні – святий Миколай об’єднав усіх присутніх. Адже кожен хоче відчувати та дарувати добро, любов та увагу.
https://oblrada.kr.ua/event/2553467677
![](/data/articles/067/154/67154/images/116727/medium-408977616_793234809468077_8055101072927226431_n.jpg)
![](/data/articles/067/154/67154/images/116728/medium-408980572_793234846134740_8614454017761060415_n.jpg)
![](/data/articles/067/154/67154/images/116729/medium-408990603_793234826134742_4250037372151739298_n.jpg)
![](/data/articles/067/154/67154/images/116730/medium-408987723_793234796134745_6899010215094072771_n.jpg)