Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 5 грудня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/12/05/kropivnichanka-stvorit-robochi-mistsja-abi-shiti-odjag-viiskovim.htm
новини, 5 грудня 2023

Кропивничанка створить робочі місця, аби шити одяг військовим


«Робота в тилу не менш важлива, ніж на фронті»,  – стверджує кропивничанка  Віра Дудник, підприємниця, діяльність якої пов’язана з пошиттям спортивного одягу для дітей, повідомляє 

Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Після повномасштабного вторгнення країни-агресора на територію України жінка відчула, що може бути наразі корисною бійцям на фронті. Таку неї йз’явилася ідея у розширенні наявного швейного цеху, аби забезпечити відшив спецодягу, який відповідатиме стандартам та вимогам відповідних органів для виконання службових обов’язків. Чоловік охоче підтримав ідею дружини, оскільки сам пішов захищати та боротися за свободу і незалежність нашої країни та був упевнений, що ведення такого бізнесу неабияк допоможе бійцям на фронті.


Для реалізації власної бізнес-ідеї потрібно залучити чимало коштів, що було затратно для родини, тож підприємниця вирішила скористатися урядовою програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».


«Так, побоювання щодо розширення власного швейного цеху та запровадження нового напрямку роботи у мене були, але завдяки історіям чоловіка на реальних подіях із бойових ліній я зрозуміла, що ця справа варта свого ризику. Я знаю, для чого я це роблю», – згадує Віра Андріївна.


Аби реалізувати задум, жінці потрібно було виконати наступні кроки: подати заявку та свій бізнес-план через портал Дія, пройти перевірку банком своєї ділової репутації, захистити ідею перед представниками Кіровоградського обласного центру зайнятості та чекати на результат. Уже незабаром підприємниця отримала позитивне рішення уповноваженого державного органу про надання гранту. 


У найближчих планах Віри Дудник – придбати необхідне обладнання та техніку для цеху, працевлаштувати чотирьох швачок і розпочати відшив нових замовлень за договорами субпідряду для силових структур.


Є давня бізнес-ідея? Читайте більше про програму «єРобота», перегляньте Порядок надання мікрогрантів та беріть участь. Потрібна консультація? Звертайтеся по допомогу до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.


305Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: