Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 28 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/11/28/naichastishe-klienti-privatbanku-zamovljat-dostavku-kartok-do-polschi-nimechchini-ta-chehii.htm
новини, 28 листопада 2023

Найчастіше клієнти ПриватБанку замовлять доставку карток до Польщі, Німеччини та Чехії


З початку запуску у жовтні послуги доставки карток за кордон, клієнти ПриватБанку замовили 23 100 тис карток, з яких вже доставлено понад 20 807 тис. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за статистикою банку більше половини - 56% карток замовляється клієнтами з доставкою до Польщі. 


Майже третина (27,9%) карток банку доставляється новою поштою до Німеччини, також у ТОП-3 країн, куди найчастіше їдуть картки ПриватБанку Чехія з 7,5% доставок. 


Найчастіше замовляють доставку карток ПриватБанку за кордон жінки - 67,3%, замовлення від чоловіків становлять трохи більше третини. Активніше за всіх користуються можливістю доставки карток за кордон молодь - майже 40% карток банку вже отримали клієнти віком від 18 до 35 років.Кожне третє замовлення доставки карток роблять українці від 36 до 45 років, активними отримувачами карток є й клієнти старшого покоління - майже 8% замовлень банк отримав від українців старших за 65 років. Нагадаємо, замовлення карток з доставкою за кордон вже доступно у Приват24. Отримати картку ПриватБанку можна через кур'єра Nova Post на будь-яку адресу у Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії та Румунії. 


До кінця січня 2024 року доставка карток ПриватБанку клієнтам, що перебувають за кордоном, буде безкоштовною.


190Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: