Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 27 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/11/27/mcdonald-s-i-tsentralnii-skver-kropivnitskogo-priklad-uspishnogo-partnerstva-vladi-i-biznesu-mosin.htm
новини, 27 листопада 2023

McDonald’s і Центральний сквер Кропивницького – приклад успішного партнерства влади і бізнесу, - Мосін


Кропивницький відтепер — серед обласних центрів України, де жителі і гості міста можуть скуштувати улюблені страви в ресторані McDonald’s. Перший заклад цієї популярної мережі відкрили в обласному центрі сьогодні, 27 листопада. Роботу ресторану першими побачили заступник міського голови Олександр Мосін та журналісти кропивницьких засобів масової інформації.


Заклад, розташований у середмісті на вулиці Великій Перспективній, 45/9, стане затишним місцем для сімейного дозвілля та вечірніх прогулянок, адже поряд з рестораном облаштували гарну паркову зону з лавками, доріжками, клумбами і сухим фонтаном. Центральний сквер Кропивницького став прикладом успішної взаємодії і соціальної відповідальності місцевої влади і приватного бізнесу, наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час презентації закладу.


- Це приклад партнерства держави і приватного бізнесу, коли завдання влади — сприяти розвитку бізнесу на тилових територіях, які прийняли вимушених переселенців, допомагають фронту і тримають економіку держави. Результатом меморандуму, який міська влада підписала із забудовником, Кропивницька громада має гарний сквер, на благоустрій якого забудовник витратив понад сім мільйонів гривень. У ресторані створено понад 150 нових робочих місць, а це робота для наших містян і податки в місцевий бюджет, - зазначив Олександр Мосін.


Ресторан McDonald’s — приклад застосування найсучаснішіх технологій у галузі харчування. Свята- святих — кухню та підсобні приміщення — показав операційний директор Кропивницького закладу McDonald’s Дмитро Корбут.


- Ресторан є енергоефективним, що втілює глобальне зобов’язання McDonald’s щодо відповідального використання ресурсів: під час будівництва використані сучасні теплоізоляційні матеріали та обладнання, система рекуперації та теплові насоси для суттєвого заощадження енергоресурсів. Будівництво закладу здійснювалося згідно з чинним законодавством і відповідно до державних будівельних норм, - розповів Дмитро Корбут. - Окрім цього, в ресторані встановлені сортувальні станції для розділення відходів на папір, пластик, стаканчики, рідину та інше. Відсортовані відходи йдуть на переробку. Сортуючи паковання від замовлення, кожен клієнт стає частиною великої справи – зменшення відходів. Ми дбаємо про наших клієнтів, тож пропонуємо їм тільки якісну їжу і напої. Для приготування страв використовуємо продукти вітчизняних виробників, а для напоїв — очищену воду. Для цього в ресторані обладнано сучасну систему водопідготовки.


По всьому світу, де є ресторани McDonald’s, застосовують однакові стандарти. Тут дбають не тільки про клієнтів, а й про працівників. Для них у закладі обладнали жіночі і чоловічі гардеробні кімнати, де вони можуть перевдягтися, прийняти душ, випрасувати форму, відпочити. В ресторані дуже серйозне ставлення до гігієни, кожну годину працівники зобов’язані помити руки і про це вони отримують автоматичне нагадування, через кожні чотири години миється обладнання, кожного дня спеціальним приладом вимірюється якість фритюра, я кому готують улюблену картоплю фрі і нагетси.


Піклуючись про безпеку людей, в усіх закладах McDonald's запроваджені розширені правила безпеки. Під час повітряної тривоги ресторани зачиняються, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і робота відновлюється орієнтовно через годину після скасування тривоги. 


Разом із рестораном у Кропивницькому в Україні відтепер працюють 98 закладів McDonald's. Таким чином, компанія продовжує втілювати стратегію розвитку з турботою про громади, де працюють заклади, створює робочі місця та сплачує податки до місцевих бюджетів. За словами операційного директора Дмитра Корбута, Кропивницький — велике місто, тож у перспективі тут збудують ще один ресторан  McDonald’s, щоб людям було зручно і доступно їсти смачні страви.


У Кропивницькому в ресторані McDonald’s замовлення можна зробити за столиком, МакДрайв і доставку додому.


Ресторан та МакДрайв попередньо працюватимуть з 07:00 до 22:00, сам Драйв буде оснащений модернізованими цифровими дисплеями для розміщення замовлення, а за кілька тижнів стане доступною доставка через послугу McDelivery.

https://www.facebook.com/krrada.official


241Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: