Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 24 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/11/24/u-kropivnitskomu-provedut-bezkoshtovnii-trening-praktikum-z-domedichnoi-dopomogi.htm
новини, 24 листопада 2023

У Кропивницькому проведуть безкоштовний тренінг-практикум з домедичної допомоги


У Кропивницькому на базі освітньо-культурного та волонтерського простору Гончаренко центр проведуть безкоштовний тренінг-практикум з домедичної допомоги. Містян навчать діяти у критичних ситуаціях і контролювати стан людини до приїзду швидкої допомоги.


За словами організаторів, головна мета заходу — навчити містян допомагати із найменшою шкодою для здоров’я. Адже через незнання базових правил часто може лише погіршити стан людини.


«Як врятувати людину у кризовій ситуації? Що робити, якщо у людини поруч інсульт чи інфаркт? Як зупинити кров чи допомогти, якщо хтось захлинувся водою? Навчіться допомагати собі та іншим із найменшою шкодою для їх здоров'я, і протриматися до приїзду швидкої медичної допомоги», — зазначають в просторі.


Організатори заходу — Рада учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів «Патріот» та мережа Гончаренко центр. 


«Разом із тренеркою Оленою Кочнєвою учасники та учасниці заняття засвоюватимуть правила першої допомоги, напрацюють відповідні навички і навчаться діяти самостійно у критичних ситуаціях, допомагати дорослим та дітям. Буде і теорія, і практика на манекенах», — додають організатори.


Тренінг безкоштовний для всіх учасників, утім за бажанням відвідувачі можуть зробити благодійний внесок на рахунок Ради учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів «Патріот». Усі зібрані кошти спрямують на закупівлю медикаментів для захисників та захисниць.


Захід відбудеться 29 листопада о 14:00 за адресою м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 4А). Аби долучитися до навчання, достатньо заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням.


Довідка


Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.


506Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: