23 листопада петрівські рятувальники двічі надавали допомогу водіям: зранку біля с. Новомануйлівка Петрівської СТГ Олександрійського району буксирували легковий автомобіль з кювету, а вдень - вантажний автомобіль з ускладненої ділянки дороги біля смт Петрове, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
Підрозділом 15-ої пожежно-рятувальної частини проведено буксирування легкового автомобіля з ускладненої ділянки дороги на безпечну біля с. Дружелюбівка Добровеличківської СТГ Новоукраїнського району.
Ввечері того ж дня знам’янські рятувальники буксирували з узбіччя вантажівку на автодорозі М-30 “Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине” біля с. Суботці Кропивницького району.
Ще два аналогічних виклики надійшли одночасно з громад Кропивницького та Голованівського районів. На автодорозі Н-23 “Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя”, біля смт Новгородка, бійці ДСНС буксирували ще один вантажний автомобіль з узбіччя. А біля с. Синьки Благовіщенської МТГ надавали допомогу по буксируванню несправного легкового автомобіля.
![](/data/articles/066/891/66891/images/116086/medium-photo1700758957_(2).jpeg)
![](/data/articles/066/891/66891/images/116087/medium-photo1700732946.jpeg)
![](/data/articles/066/891/66891/images/116088/medium-photo_5402198397802368670_y.jpg)
![](/data/articles/066/891/66891/images/116089/medium-photo_5402198397802368634_y.jpg)
![](/data/articles/066/891/66891/images/116090/medium-photo_5402198397802368423_y.jpg)
![](/data/articles/066/891/66891/images/116091/medium-photo_5402198397802368421_y.jpg)