Сьогодні до телеграм-каналу "Безпечне місто" звернувся небайдужий громадянин та повідомив про порушення правил дорожнього руху керманичем маршрутного транспортного засобу БАЗ 2215.
А саме — водій маршрутки здійснив поворот ліворуч з правої смуги для руху транспортних засобів, при цьому створив аварійну обстановку іншій автівці. Потім він проїхав перехрестя на заборонний сигнал світлофора.
Подія сталася на проспекті Винниченка в обласному центрі.
Охоронці порядку виявили цей транспортний засіб на вулиці Вокзальній.
Інспектори склали на керманича протокол за ч. 5 ст. 122 (Створення аварійної обстановки) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП.
Добре, що цього разу від дій водія не постраждали інші учасники дорожнього руху. Але ж все могло статись інакше.
Дякуємо небайдужому громадянину. Зробимо місто безпечним разом.
![](/data/articles/066/893/66893/images/116094/medium-405660927_785394263585465_639857815963759464_n.jpg)
![](/data/articles/066/893/66893/images/116095/medium-404321798_785394256918799_7981363146411914714_n.jpg)