Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 12:27
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/vkladniki-zbankrutilih-bankiv-zmozhut-otrimuvati-vidshkoduvannja-za-kilka-klikiv-cherez-diju-na-kartki-epidtrimka-privatbanku.htm
новини, 4 жовтня, 12:27

Вкладники збанкрутілих банків зможуть отримувати відшкодування за кілька кліків через Дію на картки єПідтримка ПриватБанку


Віддтепер вкладники збанкрутілих банків можуть за кілька кліків подати заяву у застосунку Дія та отримати відшкодування від Фонду гарантування за допомогою нової послуги Повернення вкладів. Про це повідомляє Анжела Дзінзюра, фахівець з комунікацій в регіоні ПриватБанку. 


Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, для отримання відшкодування вже не треба йти до відділень банків-агентів Фонду чи звʼзуватися з банком дистанційно. Подати заявку можна прямо в застосунку Дія, а отримати гроші на картку єПідтримка державного ПриватБанку, який став одним з перших банків учасників сервісу.


"ПриватБанк був першим в Україні банком-агентом Фонду гарантування вкладів,  який запровадив виплати відшкодувань онлайн, через дистанційні канали банку. Одними із перших ми підтримуємо послугу Повернення вкладів у застосунку Дія, яка дозволить українцям отримувати відшкодування в ще більш зручному форматі” - відзначив Дмитро Мусієнко. 


Якщо у вас були кошти на поточному рахунку або депозит у банку, який збанкрутів, ви зможете у кілька кліків подати заявку в застосунку Дія: 


- відкрийте розділ Послуги - Повернення вкладів


- оберіть збанкрутілий банк, у якому мали рахунок. Якщо тримали кошти у декількох банках, заяви подаються окремо.


- обираєте картку єПідтримка ПриватБанку, на яку надійдуть кошти. 


- уточнюєте контактні дані для звʼязку


- перевіряєте заявку, там же і побачите суму, доступну до виплати


- підписуєте заяву Дія.Підписом і вона одразу летить в банк. Опрацювання заяви і виплата коштів займе до трьох робочих днів.


Відкрити спеціальну цифрову картку єПідтримка можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24. Для цього треба зайти у вкладку Гаманець, натиснути меню «Додати» та вибрати картку єПідтримка. Для зарахування суми вкладу достатньо перейти за посиланням у застосунок  Дія, де можна подати заявку на виплату відшкодування.


Нагадаємо, у квітні минулого року Верховна Рада прийняла закон, який гарантує українцям 100% відшкодування всіх вкладів та нарахованих відсотків під час воєнного стану та трьох місяців з дня його припинення. Сьогодні застосунком Дія користується більше 19,6 млн користувачів. У застосунку доступні 27 послуг та 14 документів.140Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: