Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 13:41
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/v-bibliotetsi-dlja-junatstva-imeni-malanjuka-vidbudetsja-zustrich-iz-psihologom.htm
новини, 4 жовтня, 13:41

В бібліотеці для юнацтва імені Маланюка відбудеться зустріч із психологом


Запрошуємо усіх бажаючих на мегакорисну та важливу зустріч, яка може змінити ваше життя на краще.


6 жовтня о 14:00 в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбудеться зустріч із психологом, кінезіологом Олександром Ожиговим. Темою зустріч стане вплив емоцій на тіло людини.

 

На занятті ми розглянемо який вплив мають позитивні та негативні емоції на організм людини. Познайомимося з таким напрямком тілесно-орієнтованої терапії як "кінезіологія".


«Кінезіологія – цецілісний підхід до балансування руху та взаємодій людських енергетичних систем. У кінезіології використовується метод «м'язового тестування», він допомагає визначити зони, де м'язовий блок чи дисбаланс порушує фізичне, емоційне чи енергетичне благополуччя людини.


На нашому занятті крім теоретичного знайомства з методом, всі присутні на практиці навчаться робити оздоровчу кінезіологічну зарядку.


Щоб взяти участь узаході, просимо зареєструватися за нашою Google-формою за цим посиланням: https://forms.gle/Ur5vbox1zCDEY1z27


Наша адреса: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.. Є. Маланюка, вул. Володимира Панченка 6/15.


168Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: