Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 09:56
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/na-kirovogradschini-planujut-reorganizuvati-kilka-komunalnih-medichnih-zakladiv.htm
новини, 4 жовтня, 09:56

На Кіровоградщині планують реорганізувати кілька комунальних медичних закладів


Під час чергового засідання в режимі онлайн обранці, що входять до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, вирішили рекомендувати депутатському конкурсу реорганізувати кілька комунальних медичних закладів. Воно відбулося сьогодні, 3 жовтня.


Зокрема, комунальні неприбуткові підприємства «Обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих Кіровоградської обласної ради» та «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій Кіровоградської обласної ради» планують приєднати до КНП «Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради». У той же час «Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради» хочуть приєднати до КНП «Олександрійська психіатрична лікарня Кіровоградської обласної ради».


Також учасники засідання схвалили текст звернення депутатів Кіровоградської обласної ради до Кабміну щодо збереження функціонування обласного клінічного госпіталю ветеранів війни та створення на його базі регіонального центру медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни


У свою чергу члени комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики погодили призначення нових керівників 8 комунальних інтернатів. Зокрема, у разі схвалення депутатами директором Знам'янського психоневрологічного інтернату стане Сергій Бабка, Єлизаветградківського психоневрологічного інтернату – Людмила Боєвець, Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділенням – Олена Богоявленська, Знам’янського дитячого будинку-інтернату ІІ-ІІІ-ІV профілю – Наталія Олефірова, Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням – Сергій Кламт, Новомиргородського психоневрологічного інтернату – Інна Лила, Біляївського психоневрологічного інтернату – Лариса Педань та Онуфріївського геріатричного пансіонату – Віктор Швачка. З усіма ними в разі позитивного голосування укладуть трирічні контракти.

https://t.me/oblrada_kr/3961


101Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: