Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 09:45
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/na-kirovogradschini-dopomogu-pri-narodzhenni-ditini-otrimujut-na-16-tisjach-ditei.htm
новини, 4 жовтня, 09:45

На Кіровоградщині допомогу при народженні дитини отримують на 16 тисяч дітей


В цьому році допомогу при народженні дитини отримують на 16 тисяч дітей, що рівно на тисячу, або 5,9 % менше від кількості дітей, на яких отримували допомогу у минулому році.


Про це повідомила начальниця відділу соціальної допомоги, грошових виплат та компенсацій департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Лебідь.


Також вона нагадала, що під час дії воєнного стану один з батьків дитини (опікун), який тимчасово перебуває за межами України, може для отримання допомоги при народженні дитини надіслати поштою до органу соціального захисту населення за своїм зареєстрованим місцем проживання на території України заяву та видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини. Проте, такий механізм недоступний для осіб, які перебувають на території держави, визнаної згідно із законом державою-окупантом та/або державою-агресором щодо України (рф, республіка білорусь).


Крім того, за її словами, протягом 9 місяців 2023 року у Кіровоградській області видано 655 «пакунків малюка». У минулому році їх видано 1150.


«Протягом всього періоду в області «пакунків малюка» було достатньо. У цьому році ми отримали додатково 750 пакунків, найближчим часом очікується поставка ще 265 пакунків (у 2022 році - 869). Закупівлю здійснювало Мінсоцполітики», - зазначила Олена Лебідь.


Повне відео про стан надання державних соціальних допомог на Кіровоградщині дивіться за посиланням

https://youtu.be/fF6RjnQ_ArM

https://t.me/kirovohradskaODA/12600


152Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: