Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 10:11
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/na-chergovii-sesii-oblradi-rozgljanut-priznachennja-kerivnikiv-chotiroh-osvitnih-zakladiv.htm
новини, 4 жовтня, 10:11

На черговій сесії облради розглянуть призначення керівників чотирьох освітніх закладів


На вісімнадцятій сесії обласної ради розглянуть питання про призначення директорів 4 закладів освіти Кіровоградщини. Відповідні проєкти рішень попередньо погодила постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім'ї, молодіжної політики сьогодні, 3 жовтня.


«Проєктами рішень передбачено призначити Володимира Паїцького директором Бобринецької спецшколи, Сергія Зайця – директором Новопразької спецшколи, Любов Іващенко – директором Рівнянської спецшколи та Ніну Пирогову – директором Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату. Усі кандидатури стали переможцями проведених конкурсів на посади керівників», - розповів голова постійної комісії Андрій Лісота.


Трьох директорів пропонують призначити строком на шість років, а Ніну Пирогову – на два роки.


Також депутати розглянули питання реорганізації Регіонального центру наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань Кіровоградської обласної ради та підтримали ініціативи ГУНП в Кіровоградській області щодо створення безпечного освітнього середовища для дітей у закладах освіти.


Як уже повідомлялося, чергова сесії обласної ради відбудеться 6 жовтня.

https://t.me/oblrada_kr/3959

         

102Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: