Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 11:46
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/kirovogradski-rjatuvalniki-proveli-profilaktichnu-robotu-u-zhitlovomu-sektori.htm
новини, 4 жовтня, 11:46

Кіровоградські рятувальники провели профілактичну роботу у житловому секторі


3 жовтня у м. Мала Виска співробітники ГУ ДСНС України у Кіровоградській області провели профілактичне відпрацювання житлового сектора, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


Рятувальники поспілкувалися з місцевими жителями, нагадали їм про заборону спалювання сухої рослинності та сміття, про адміністративну та кримінальну відповідальність за спалювання пожнивних залишків на полях та провокування пожеж у екосистемі, про негативні наслідки дитячих пустощів з вогнем. А ще розповіли, як зробити опалювальний період безпечним, навіть за умови використання генераторів та інших альтернативних приладів опалення та електроенергії.   


Крім того, у розмові торкнулися питання дотримання алгоритму дій під час повітряної тривоги та безпеки при виявленні боєприпасів або їх небезпечних уламків. 


Для кращого засвоєння інформації громадянам вручили застерігаючі листівки, примірник газети “Палаючі новини” із застереженнями та корисними порадами, та нагадали номер виклику Служби порятунку - “101”.

                     

101Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: