Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 жовтня, 14:04
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/04/-muzichna-art-terapija-dlja-doroslih.htm
новини, 4 жовтня, 14:04

​Музична арт-терапія для дорослих

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує дорослих у п'ятницю, 6-го жовтня о 14:00 на цікаве практичне заняття. Разом попрацюємо над підвищенням вашої життєвої енергії, посиленням здатності протидіяти стресу, поліпшенням емоційного фону та внутрішньої рівноваги, а також - сюрприз!, - формуванням художнього смаку.

​"Ми поринемо у дослідження свого емоційного стану за допомогою музики та образотворчої діяльності, знімемо психоемоційну напругу, створимо умови для усвідомлення внутрішніх конфліктів та спрямуємо наш мозок на пошуки шляхів їх вирішення, згармонізуємось, заглибимось і повернемось до себе", - каже Вікторія Карбовська, сімейна психологиня та арт-терапевтка із Центру розвитку людини і сім'ї "Сонячний Зайчик". Разом з нею захід проводитиме фахівець в галузі музичної терапії, коуч з особистісного розвитку із Харкова - Сергій Перепелиця.

​Тож, щоб організатори знали, скільки людей завітає, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням - https://adhr.short.gy/hAoLoh - і без зайвих нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у п'ятницю, 6-го жовтня о 14:00Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна!

178Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: