Безпековий марафон на Кіровоградщині триває, а відтак, усі заклади освіти долучаються до заходів з навчання підростаючого покоління основам безпечної життєдіяльності. Не виключенням є і дитячі садочки.
Працівники Служби порятунку завітали до дошкільного навчального закладу №7 міста Знам’янки Кропивницького району, де провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” . Вони розповіли про роботу рятувальників та влаштували розвагу безпекового спрямування для малечі.
Разом з рятувальниками діти пригадали правила пожежної безпеки, запам’ятали, як діяти у разі пожежі в приміщенні, а головне — як запобігти вогняному лиху. Працівники Служби порятунку також навчали дошкільнят правилам дій у разі знаходження підозрілих предметів, а також пояснювали, чим вони можуть бути небезпечні.
https://t.me/kirovohradskaODA/12251
![](/data/articles/065/359/65359/images/112186/medium-376416680_748153483976210_4131725800296991241_n.jpg)
![](/data/articles/065/359/65359/images/112187/medium-380830293_748153503976208_5443302349898513046_n.jpg)
![](/data/articles/065/359/65359/images/112188/medium-380725069_748153470642878_994822193096399430_n.jpg)